(NOVINKY - březen 2009)

 

31.

Na internetu se to už nějakej ten den povaluje, ale než jsem se k tomu dostal, tak to opět chvíli trvalo. Nicméně, pro ty co to ještě nezaznamenali, tak přináším další dvě ochutnávky z nové desky! První je 30ti sekundová studiová ukázka písně "The Great Shipwreck of Life" a druhou je živá verze písně "My Secret Friend", která bude na desce v kolaboraci s Imogen Heap. Příjemný poslech ;)

 

The Great Shipwreck of Life (30 sec) > zde <

My Secret Friend (live) > zde <

 

... pro stáhnutí stačí kliknout pravým tlačítkem na "zde" a dát "uložit jako" ...

 

 

15.

Do sekce "texty" přibyly slova pro píseň My Secret Friend z chystané 3. desky...

 

 

11.

Přikládám zde jedno nové video týkající se IAMX. Je zajímavé hned ze dvou hledisek. Za a) Chris je v prostředí pražského Roxy clubu a mluví o Praze a o tom, jaké to je se připravovat na koncerty apod. ... b) v pozadí můžeme slyšet úsek nové písně, který podle všeho představuje ukázku ze závěrečné skladby setlistu s názvem Running.

Začínají se nám konečně poodhalovat nové a nové skutečnosti. Tak trošku mi to přijde jako paralela k seriálu Lost :) Nejen že máme možnost slyšet další kousek nové desky, ale znamená ono video něco víc než jen krátkou prezentaci pro youtube?! Co když to je/bude součástí nějakého budoucího vydání koncertního DVD; třeba i s dokumentem?! No, nechme se překvapit.

 

 

9.

Jarní tourné  IAMX se pomalu rozjíždí do plných a po prvním koncertu v Řecku tu máme hned jeden zajímavý rozhovor, v kterém Chris Corner rozebírá píseň za písní z nové desky a poodhaluje nám jejich vznik, inspiraci atd.

 

Jste-li alespoň trošku zdatní v angličtině, tak neváhejte zabrouzdat > SEM < ... dozvíte se jistě mnoho zajímavých informací, které vám pomůžou udělat si předběžný obrázek o nové desce.