WebZdarma.cz

 

!!!AKTUÁLNĚ!!!

 

15.05.2009 = vyšlo nové album "KINGDOM OF WELCOME ADDICTION" !!! (objednat >zde<)

?.?.2009 = očekávané vydání DVD o projektu IAMX se záznamy z koncertů.

 

 

(NOVINKY - květen 2009)

 

30.

Ti z vás, kdo pozorně probrouzdali experimentální stránku Kingdom of Welcome Addiction, už dost možná narazili na "tajný" materiál, který tam je ukryt. Kdo neměl to štěstí nebo se mu prostě nechce hledat, tak si může bonusové písně v pohodlí stáhnout z těchto stránek. Co najdete v níže uloženém balíku? Akustickou verzi písně "You're the Conversation", remix "The Great Shipwreck of Life" a posmutnělou piánovou píseň s názvem "Rain to Sea"! Stahovat můžete > ZDE <

 

Přikládám také text k písni "Rain to Sea" (zatím jen sem, než se rozhodnu, kam ho zařadím ;)

 

you are the summer in my bed
fooling around

wearing the daylight round you neck
calming me down

save the fire cause there's no moss
come to me like rain to sea

you shone in the circus
while the crowd drunk and amazed

breaking so many circles
counting clouds, feeling the wave

save the lover, survive on one
into me like rain to sea

come to me

 

 

20.

Předobjednané desky už máte zřejmě doma a jistě si užíváte - dle mého názoru povedeného - nového alba IAMX. Těm, co objednávali přes Nineteen95, by měl být na mail (pokud se ozvete na příslušnou adresu) zaslán link, kde posléze budete moci nalézt nějaký "tajný materiál" ... prý. To vše  jakožto omluva za pozdní doručení. Osobně jsem zatím nic neobdržel a zdá se, že ani nikdo jiný ... tak uvidíme.

 

Když jsme u toho internetu - Na netu se objevily dvě nové stránky týkající se IAMX!

 

Jedna vám poodhaluje nový videoklip k nastávajícímu singlu "Tear Garden", kde si můžete prohlédnout nejen ukázku zmiňovaného videa, ale i akustickou verzi, kterou Chris hraje naživo kdesi v nějaké chodbě?! ... > ZDE < (abyste se dostali dále, musíte kliknout na "no entry") ... btw: uživatel "AW" z místního shoutboxu měl pravdu - nové fotky IAMX z MySpace jsou skutečně z videoklipu.

 

Druhá je experimentální stránka Chrise Cornera, kde byste se přes všelijaké flashové pamparády měli, v případě že budete šikovní a bystří, doklikat k různým útržkům nevydaného materiálu, grafickým výtvorům, článkům, odkazům apod. Celý web je koncipován celkem tajemně a trošku mi to připomíná jakousi úvodní stránku k nějakému hororu. Pokud máte času nazbyt, neváhejte ji probrouzdat ;)

... > ZDE <

 

 

12.

Volně přeložené Chrisovo vyjádření:

 

Pro ty, kteří si předobjednali novou desku.

Rád bych se osobně omluvil.

 

Všechna předobjednaná CD dorazí později.

I přesto že všechny produkty IAMX prodáváme a rozesíláme sami nezávisle, nejsme zodpovědní za tenhle "bordel". Nechám na managementu, aby vám poskytl detaily, v čem vězí háček, protože když na to myslím, tak mě to akorát vytáčí a uráží. Díky 1000x všem za zakoupení nahrávky, za vaši podporu a svědomí!

 

Chtěl bych také něco dodat k mému minulému vyjádření ohledně ilegálního stahování. Nejsem tak úplně proti stahování. To by bylo hloupé a slepé. Byla to akorát konkrétní reakce mířená na novináře, který ukradl naši nahrávku a dal ji on-line, což velice negativně postihlo naše snažení.

 

Nicméně, těm báječným lidem, co si předobjednali, pošleme s CD malé překvapení jakožto odškodnění.

 

Omlouvám se a díky.

 

Chris XXX

 

 

10.

Po cca měsíci vás opět zdravím. Byl jsem na chvíli v pozadí a čekal jsem, jestli se nepřinde s něčím větším. Díky moc za vzkazy v shoutboardu (pod menu v novinkách). Přesně takhle jsem to zamýšlel... když nebudu updateovat novinky já, tak si je skrz shoutboard sdělíte sami. Super! ;)

 

Já si tedy jen dovolím shrnout, co se za ten měsíc stalo podstatného:

 

a) Doplnil jsem pár dalších převážně letních koncertů do příslušné sekce. Pro nás ale nic vcelku zajímavýho - pokud se ovšem nechystáte do Rakouska či na Sziget do Maďarska. O případném vystoupení v ČR či SK zatím žádná zmínka.

 

b) Na internetu se objevil nový videoklip k písni "Think Of England", sestříhaný z různých koncertů.

 

c) Nový set fotek byl vložen do fotogalerie.

 

d) Oficiální vydání nové desky se blíží, a tak přicházím s novými anketami. Pokud jste si desku Welcome of Kingdom Addiction objednali v předprodeji na stránkách Nineteen95, měla by už být na cestě. Můžete ji očekávat každým dnem!

 

e) Kingdom of Welcome Addiction vychází i v ČR! Jako vždy u X Production. Takže pokud jste se rozhodli objednat si nové CD IAMX až teď, nemusíte tak činit skrz německé stránky Chrisova managementu, ale např. skrz místní "X Shop" ;)

 

f) Mám pro vás lahůdku. Na současných koncertech IAMX se prodává EP Think Of England. Jedná se o obyčejné CD zabalené jen v jakémsi průsvitném "igelitu", obsahující tyto 3 písně:

 

01. Think Of England

02. Think Of England (Church of England)

03. Think Of England (Unfall Rework)

 

Jelikož pravděpodobně většina z nás si toto CD nemá možnost pořídit, přicházím s jeho elektronickou podobou! ;) Tahejte > ZDE

 

g) Zajímavé vystoupení Chrise Cornera, hrajícího píseň President na ukulele :)